XPS pro kluby

XPS network je profesionální software, jenž vznikl na základě potřeb a zkušeností pro řízení tréninků. Komu tento software slouží?

Trenérům, hráčům, ale i fyzioterapeutům k maximálnímu plánování celého tréninkového cyklu. Přínosný může být pro celý klub.

Program XPS momentálně využívá 90% českých sportovních svazů kolektivních her.

Fotbalová asociace České republiky jej využívá při práci s mládeží na úrovni Regionálních fotbalových akademií i mládežnických reprezentací.

JAK PROGRAM ZÍSKAT:

1. Od 1.11.2019 bude program zpřístupněn pro kluby které požádají o přístup. Licence XPS Trainer je dostupný zdarma pro kluby, tudíž veškeré licence hradí FAČR.

2. O přístup je nutné požádat na e-mailu xps@fotbal.cz. Do e-mailu je nutné uvést jméno a příjmení, název klubu (včetně ID FAČR) a funkce v klubu.

3. Základní licence XPS Trainer do klubů obsahuje: 

·   1 licenci pro hlavního trenéra na každé družstvo klubu

·   1 licence navíc pro zástupce klubu

Odkaz na video návod k základnímu ovládání XPS, včetně výroby animací zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLPZKQVkrO_OfY64btZEKRGRsLLrJ2usvg

Výše uvedená nabídka na využívání programu XPS je dobrovolná (nikoliv povinná) a určená pro zájemce, kteří mají zájem využívat možnosti, které uvedený program XPS nabízí. Věříme, že tento systém přispěje ke zlepšení organizace a tréninkového procesu v klubech, celkovému usnadnění Vaší práce, ale hlavně k rozvoji fotbalu v České republice.

INFORMACE NA STRÁNKÁCH FAČR

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s