Absolventi licencí KFS Vysočina 2019/20

Níže seznam absolventů kurzu C licence, Grassroots C licence a samostatného kurzu mládež na velkém hřišti. Kurz UEFA B licence má 29 uchazečů. Závěrečné zkoušky jsou naplánovány na termín 30.3.2020.

GRASSROOTS C LICENCE

ČísloPříjmení jménoKlub
1.Havel Stanislav
2.Sklenář Jakub
3.Kuřítko Jaroslav
4.Havel MartinAFC Humpolec
5.Svoboda PetrAFC Humpolec
6.Zástěra AdamAFC Humpolec
7.Dostál PetrFC Slovan Havl.Brod
8.Ešner PavelFC Slovan Havl.Brod
9.Havel RadekFC Slovan Havl.Brod
10.Storož PavelFK Kovofiniš Ledeč n.S.
11.Janíček MiroslavFKM Vysočina Jihlava
12.Valentová KateřinaFKM Vysočina Jihlava
13.Jurka JiříFotbal Jevišovice
14.Doležal DanielHFK Třebíč
15.Svoboda ŠtěpánHFK Třebíč
16.Uličný JanHFK Třebíč
17.Šulek PavelSFK AC Sparta Praha
18.Follprecht PetrSFK Vrchovina
19.Skalník MichalSFK Vrchovina
20.Wolker LukášSFK Vrchovina
21.Jahelka TomášSK Buwol Metal Luka n.J.
22.Beránek JiříSK Huhtamaki Okříšky
23.Hájek RadomírSK Pernštejn Nedvědice
24.Novák TomášSK Slavia Praha
25.Kubát AntonínSK Sparta Kolín
26.Vambera JiříSK Svratka
27.Adamec LukášSK Věžnice
28.Gebauer DavidSlavoj Polná
29.Hatos PetrSlavoj Polná
30.Tomas PetrSlavoj Polná
31.Zlatuška JanTJ Cejle
32.Kolouch PetrTJ Jiskra Měřín
33.Kühtreiber JanTJ Jiskra Měřín
34.Švanda JosefTJ Pohledec
35.Štancl JaromírTJ Slavoj Třešť
36.Filípek TomášTJ Slovan Kamenice n.L.
37.Dofek VladimírTJ Sokol Brantnice
38.Doubrava MiloslavTJ Sokol Cítov
39.Komůrka StanislavTJ Sokol Herálec
40.Kalužík JanTJ Sokol Hrušky
41.Exner MilanTJ Sokol Lípa
42.Krpálek RadekTJ Sokol Lípa
43.Sehnal RadimTJ Sokol Pohled
44.Žila JanTJ Sokol Štoky
45.Konečný MichalTJ Šmolovy

C LICENCE

OFS Jihlava/Pelhřimov

ČísloPříjmení jménoKlub
1.Krejčí Jiří
2.Kryštof Miroslav
3.Kuřítko Jaroslav
4.Žatečka Martin
5.Zástěra AdamAFC Humpolec
6.Havel StanislavFK Ratar Kruščice
7.Votava MatějSK Kostelec
8.Gebauer DavidSlavoj Polná
9.Hatos PetrSlavoj Polná
10.Veselý JosefTJ Cejle
11.Zlatuška JanTJ Cejle
12.Javůrek PavelTJ Ježek Rantířov
14.Kolouch PetrTJ Jiskra Měřín
15.Kühtreiber JanTJ Jiskra Měřín
16.Zelinka JiříTJ Jiskra Měřín
17.Dvořák TomášTJ Podyjí Černíč
18.Štancl JaromírTJ Slavoj Třešť
19.Kubeš MartinTJ Sokol Bedřichov
20.Molák PetrTJ Sokol Bedřichov
21.Vácha PavelTJ Sokol Bedřichov
22.Partl JosefTJ Sokol Štoky
23.Rittich JaroslavTJ Sokol Štoky
24.Vochyán PetrTJ Větrný Jeníkov
25.Vojáček AntonínTJ Větrný Jeníkov
26.Růžička VáclavTJ Vysočina Petrovice

OFS Žďár n.S.

ČísloPříjmení jménoKluby
1.Vondráček Vítězslav
2.Dvořák Patrik
3.Láznička JosefFC Santus Jívoví
4.Čech MiIlošFC Žďas Žďár n.S.
5.Kutnyk VitaliyFK Železárny Štěpánov
6.Červenka RomanSFK Vrchovina
7.Follprecht PetrSFK Vrchovina
8.Hudák VítSFK Vrchovina
9.Novotný TomášSFK Vrchovina
10.Wolker LukášSFK Vrchovina
11.Jahelka TomášSK Buwol Metal Luka n.J.
12.Kašubová KláraSK Bystřice n.P.
13.Řádková RenataSK Bystřice n.P.
14.Hradecký PavelSK Osová Bitýška
15.Chylíková JitkaSK Osová Bitýška
16.Pokorný MartinTJ Družstevník Bory
17.Špaček MilanTJ Družstevník Bory
18.Chuchma BronislavTJ Sokol Jimramov

OFS Třebíč

ČísloPříjmení jménoKluby
1.Brabec Marek
2.Fiala David
3.Frýbort Michael
4.Petrasek Luboš
5.Veselý Marek
6.Veškrna Martin
7.Herbrych Petr1.SK Rokytnice n.R.
8.Herbrych Vladimír1.SK Rokytnice n.R.
9.Hobza Lukáš1.SK Rokytnice n.R.
10.Jičínský Marek1.SK Rokytnice n.R.
11.Novák Miroslav1.SK Rokytnice n.R.
12.Novák Ondřej1.SK Rokytnice n.R.
13.Svoboda Martin1.SK Rokytnice n.R.
14.Havelka Robin1.SK Rouchovany
15.Jeleček ZbyněkHajduk Lipník
16.Svoboda JanHajduk Lipník
17.Doležal DanielHFK Třebíč
18.Ondrejovič VladimírHFK Třebíč
19.Svoboda ŠtěpánHFK Třebíč
20.Uličný JanHFK Třebíč
21.Lojda MartinPodhorácko 2015
22.Adámek MarekSK Huhtamaki Okříšky
23.Beránek JiříSK Huhtamaki Okříšky
24.Šplíchal JonášSK Moravské Budějovice
25.Nováček IvoTJ Družstevník Bory
26.Man TomášTJ FC Smrk
27.Stonáček MartinTJ Sokol Stařeč

OFS Havlíčkův Brod

ČísloPříjmení jménoKluby
1.Besedová Renata
2.Hasík Petr
3.Livora Josef
4.Pešek Petr
5.Haltuf JiříFC Chotěboř
6.Moravec MilošFC Chotěboř
7.Odvářka RadekFC Chotěboř
8.Ešner PavelFC Slovan Havlíčkův Brod
9.Horký VítFC Vysočina Jihlava
10.Harvalik StanislavFK Česká Bělá
11.Vladyka JanFK Kovofiniš Ledeč n.S.
12.Matěna JakubSK Kožlí
13.Bačkovský FilipSK Přibyslav
14.Matějka RomanTJ Leština
15.Pajer JanTJ Leština
16.Pavlíček VáclavTJ Sokol Bedřichov
17.Veselá VeronikaTJ Sokol Hněvkovice
18.Sehnal RadimTJ Sokol Pohled
19.Konečný MichalTJ Šmolovy

MLÁDEŽ NA VELKÉM HŘIŠTI

ČísloPříjmení jménoKlub
1.Adamec JindřichFC Slovan Havlíčkův Brod
2.Axamit MichalFC PBS Velká Bíteš
3.Bártů RomanFC Slavoj Žirovnice
4.Brabenec TomášHajduk Lipník, z.s.
5.Cakl David TJ Sokol Bedřichov 
6.Cenek PatrikFC Slovan Havlíčkův Brod
7.Dáňa AlešTJ Sokol Štoky 
8.Dobrovolný RomanSFK Vrchovina
9.Gregor JiříTJ Slavoj Třešť
10.Hadraba Luděk Hajduk Lipník
11.Hendrych MartinAFC Humpolec
12.Hlaváč FrantišekTJ Jiskra Měřín
13.Horká MartinaFC Vysočina Jihlava, TJ Sokol Hněvkovice
14.Jaroš LiborSK Pernštejn Nedvědice
15.Javurek PavelTJ Ježek Rantířov
16.Joukl JiříSlavoj Polná
17.Kanswohl LubomírSlavoj Polná
18.Luňáček DušanAFC Humpolec
19.Pivovarčík AntonínSK Perštejn Nedvědice
20.Plass MichalSokol Stonařov
21.Polanský Ladislav Tatran Ždírec nad Doubravou 
22.Procházka PavelSK Pernštejn Nedvědice
23.Ptáček RostislavSK Transformátor Počítky
24.Rušil MiroslavFC Slavoj Žirovnice
25.Růžička JaromírSK Kouty
26.Ryšavý AlešSokol Košetice
27.Semotán LiborTJ Spartak Počátky
28.Smejkal MartinTJ Velký Beranov 1975, z.s.
29.Staňková RomanaTJ Velký Beranov 1975, z. s.
30.Storož PavelFK Kovofiniš Ledeč n. S.
31.Šimek JiříSlavoj Polná
32.Štěpán PavelAFC Humpolec
33.Tlapák MiloslavTJ Sokol Vilémov, SK Habry 
34.Tůma TomášGTM OFS Havlíčkův Brod
35.Turek MartinFC Slovan Havlíčkův Brod
36.Vacek MartinAFC Humpolec
37.Válek TomášHFK Třebíč
38.Večeřa MartinFK Kovofiniš Ledeč n.s.
39.Veronek SvatoplukSokol Heralec
40.Vodička PetrTJ Sokol Štoky
41.Vrána PetrTJ Ježek Rantířov

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s